Vyhľadať

Veľkoformátová tlač

Kvalitná interiérová a exteriérová tlač v brilantných farbách

Naše centrum digitálnej tlače Vám - s využitím najmodernejších technológií - ponúka kompletný servis v oblasti veľkoformátovej tlače. Pre našich spokojných klientov tlačíme široké portfólio veľkoformátových tlačovín: plagáty, postery, billboardy, bannery, citylighty, roll-upy. Tiež veľkoformátové fotky, fototapety, dizajnové tapety, dizajnové darčekové baliace papiere. Pre architektov a developerov tlačíme projektovú dokumentáciu, mapy a vizualizácie. Fotografi si u nás nechávajú vyrobiť umelecké reprodukcie. Profesionáli z oblasti výstavníctva u nás tlačia vlajky, pútače, panely, polepy a stojany.

Samozrejmosťou je finálna úprava podľa vašej špecifikácie, ako je napr. laminácia, lakovanie, kašírovanie na širokú škálu pevných podkladov, vyrezanie a predrezanie, aplikácia úchytných systémov.

Členovia nášho tímu Vám na základe mnohoročných skúseností poradia aké riešenie je vhodné pre Vašu konkrétnu veľkoformátovú zákazku. V sídle našej firmy máme pre Vás pripravené množstvo ukážok našich realizácií veľkoformátovej tlače. Inšpirujte sa u nás!

Poradíme Vám a navrhneme optimálne riešenie

V prípade záujmu pre Vás pripravíme na schválenie náhľad Vašej tlačoviny, aby ste si mohli odsúhlasiť jej finálnu podobu, farebnosť, materiál, prípadne zapracovali posledné zmeny. Nikdy nie je neskoro zmeniť rozhodnutie tak, aby výsledok čo najviac zodpovedal Vašim predstavám a potrebám.

Majte na mysli, že štandardne tlačíme do 24 hodín a snažíme sa o to aj v prípade veľkoformátovej tlače. Výroba pri veľkoformátovej tlači je však pomalšia a preto pri expresných a väčších zákazkách privítame odsúhlasenie termínu vopred. Hotové výrobky Vám na požiadanie doručíme kuriérskou službou na uvedenú adresu či už v Bratislave alebo aj v rámci celého Slovenska či zahraničia.