Vyhľadať

Maloformátová tlač

Ponúkame Vám kompletný servis v oblasti maloformátovej tlače

Vizitky, kartičky, visačky, menovky, pozvánky s obálkami, pohľadnice, propagačné, reklamné a volebné letáky, vouchery, šeky a darčekové poukážky, vstupenky, narodeninové a vianočné priania, pf-ky, maturitné, promočné a svadobné oznámenia, parte, diplomy, certifikáty, plagáty, produktové listy, newslettery, CD obaly a booklety – to všetko Vám radi vytlačíme už od jedného kusu na širokú škálu kvalitných bežných ale aj grafických papierov v gramážach od 80 do 350 g/m² doplnenú fóliami a papierovými či vinylovými samolepkami. Ponúkame Vám aj tlač etikiet a samolepiek, vrátane predrezania na Vami zvolený formát.

Vytlačíme Vám brožúry vo všetkých pre Vás potrebných podobách: prezentácie, výročné správy, produktové katalógy, katalógy služieb, programy, jedálne lístky, knihy v malých nákladoch, metodiky, bloky, diáre a kalendáre či už stolné alebo nástenné, firemné časopisy, konferenčné zborníky. Brožúry Vám zviažeme všetkými bežnými typmi väzieb. Aby ste svoje propagačné a prezentačné materiály mali do čoho skompletovať, vytlačíme Vám originálne obaly a foldre.

Povrch tlačovín na Vaše prianie ochránime rôznymi typmi laminácie, plošným či parciálnym lakom a zvýšime tak ich atraktivitu a odolnosť. Ozvláštnime ich elegantným výsekom, exkluzívnym pozlátením, či noblesným gravírovaním.

Poradíme Vám a navrhneme optimálne riešenie

  • Na základe našich dlhoročných skúseností Vám poradíme, aké riešenie je vhodné pre Vašu konkrétnu potrebu. V sídle našej firmy si môžete prezrieť množstvo ukážok našich realizácií a inšpirovať sa.
  • Na požiadanie Vám pripravíme signálny kus (náhľad) Vašej tlačoviny, aby ste si mohli odsúhlasiť jej finálnu podobu, prípadne urobili posledné zmeny. Nikdy nie je neskoro a ako sa hovorí: kúzlo tkvie v detailoch.
  • Vaše dáta Vám na požiadanie bezplatne zálohujeme, takže kedykoľvek budete môcť jednoducho na zavolanie doobjednať ich dotlač.
  • Majte na mysli, že štandardne tlačíme do 24 hodín a hotové výrobky Vám na požiadanie doručíme kuriérskou službou na udanú adresu.
  • Ceny si jednoducho spočítajte online. Ešte radšej nám zavolajte a ihneď Vám poskytneme požadovanú informáciu.