Vyhľadať

Dokončovacie spracovanie

Nielen kvalitná tlač, ale aj kvalitné spracovanie tlačovín je dôležité

Disponujeme širokou škálou technológií určených pre knihárske a iné dokončovacie práce, či už pre produkty máloformátovej alebo veľkoformátovej tlače. Samozrejmé je precízne orezanie, bigovanie, skladanie, či perforácia. Lamináciou rôznymi druhmi a hrúbkami laminovacích fólií, plošným či parciálnym lakovaním a ich vhodnou kombináciou docielime lepšiu odolnosť a väčšiu atraktivitu vašich tlačovín.

Vaše brožúry a publikácie zviažeme všetkými bežnými spôsobmi väzieb: V1 šitou, V2 lepenou, V3 lepenou s predšitím, V8 tvrdou knižnou alebo s použitím kovovej či plastovej špirály v rôznych farbách (tzv. vario). Vždy vám radi poradíme, ktorá z povrchových úprav a väzieb je pre vašu grafiku a účel použitia najvhodnejšia a najekonomickejšia.

Naši pracovníci vám na základe svojich mnohoročných skúseností poradia najvhodnejšie riešenie pre konkrétnu zákazku. Na rôzne druhy povrchovej úpravy, väzieb či iné knihárske zaujímavosti si môžete "siahnuť" v sídle našej firmy, kde máme pre vás pripravené konkrétne ukážky. Inšpirujte sa u nás!