fbpx

Dokončovacie spracovanie

Aj obyčajné veci robíme neobyčajne dobre

Kvalitná tlač je základom polygrafickej výroby. Nemenej dôležitá je však finálna úprava výtlačkov do vami zvoleného formátu a prevedenia. Kvalitné a originálne knihárske spracovanie dokáže tlačovine vsadiť punc výnimočnosti a správne zvolená povrchová úprava jej dokáže výrazne predĺžiť životnosť.

Disponujeme širokou škálou technológií určených pre knihárske a iné dokončovacie práce, či už pre produkty maloformátovej alebo veľkoformátovej tlače. Samozrejmým je precízne orezanie, bigovanie, skladanie, či perforácia. Lamináciou rôznymi druhmi a hrúbkami laminovacích fólií, plošným či parciálnym lakovaním a ich vhodnou kombináciou docielime lepšiu odolnosť a väčšiu atraktivitu vašich tlačovín.

Vaše brožúry a publikácie zviažeme všetkými bežnými spôsobmi väzieb: V1 šitou, V2 lepenou, V3 lepenou s predšitím, V8 tvrdou knižnou alebo s použitím kovovej či plastovej špirály v rôznych farbách (tzv. vario). Vždy vám radi poradíme, ktorá z povrchových úprav a väzieb je pre vašu grafiku a účel použitia najvhodnejšia a najekonomickejšia.

Odlíši vás naša schopnosť veci nie len vidieť inak, ale aj robiť inak

Exkluzívnejšie tlačoviny môžete ozvláštniť elegantným výsekom, efektným pozlátením, či noblesným gravírovaním. Hravo si poradíme s vyrezaním na požadovaný netradičný formát, alebo predrezaním samolepiek na hárku.

Pri veľkoformátových produktoch vám ponúkneme širokú škálu materiálov, na ktoré vám objednané výtlačky nakašírujeme a aplikujeme rôzne úchytné systémy.

Team v knihárskej dielni nášho centra digitálnej tlače je veľmi kreatívny. Vymyslí s vami a zrealizuje rôzne originálne "vychytávky", ktoré vašu tlačovinu v rukách adresáta premenia na malý skvost. Pustite si fantáziu na špacír a cestou sa zastavte u nás.

Naši pracovníci vám na základe svojich mnohoročných skúseností poradia najvhodnejšie riešenie pre konkrétnu zákazku. Na rôzne druhy povrchovej úpravy, väzieb či iné knihárske zaujímavosti si môžete "siahnuť" v sídle našej firmy, kde máme pre vás pripravené konkrétne ukážky. Inšpirujte sa u nás!