Vyhľadať

Obálky

Obálka môže byť oveľa viac, než len nejaký druh obalu pre vašu korešpondenciu. Správna obálka môže okamžite zaujať a sprostredkovať množstvo informácií o vašej spoločnosti ešte predtým, ako ju určený príjemca vôbec otvorí. Ak chcete potlačiť logo, obrázok alebo nejaký text, ktorý odráža identitu vašej firmy, vieme vám ju vytlačiť na hotovú obálku. Takáto tlač na hotové obálky je ekonomicky výhodná. Nedá sa potlačiť až do okraja. Ostáva 4mm biely okraj z každej strany.

Online kalkulácia

Obálky na mieru

Potrebujete vytvoriť celú obálku podľa vašich predstáv? Takáto výroba je síce drahšia ako pri jednoduchej potlači už hotovej obálky, ale má svoje výhody. Dá sa vyrobiť z akéhokoľvek papiera, akýkoľvek rozmer, môže byť celoplošne potlačená z oboch strán. Možnosť personalizácie je aj tu samozrejmá.
Tlač obálok podľa vašej grafiky ponúka skvelý spôsob, ako upútať pozornosť vašich zákazníkov.

Ako to funguje?

Plochý papier potlačíme vašou grafikou, narežeme do správneho tvaru, na správne miesta nanesieme trošku lepidla. Papier potom zlepíme tak, aby získal konečnú podobu obálky. Vytlačenie obálky takýmto procesom umožňuje najväčšiu možnú kreativitu pri tvorbe obálky podľa vašich predstáv.