Vyhľadať

Gravírovanie

Laserové gravírovanie

Laserové gravírovanie

Laserová technológia umožňuje vysoko kontrastné a dobre čitateľné označovanie predmetov a gravírovanie vzorov aj pri malých rozmeroch. Pomocou laserového lúča vypálime grafiku priamo do materiálu a vygravírujeme tak vaše logo, text alebo obrázok do dreva, kože, plastov, kovov, skla a iných materiálov.

Do akých materiálov robíme gravírovanie laserom?

  • Technológia laserového gravírovania je vhodná na označovanie produktov z dreva, kovu, skla a niektorých druhov plastu.
  • Gravírovaním do drevena dochádza v mieste brandingu stmavnutie materiálu (opálenie) spôsobené laserovým lúčom a vlastnosťami dreva.
  • Hĺbka odpalu materiálu pri drevených produktoch je približne 1mm.
Štítky a tabuľky

Štítky a tabuľky

Okrem označovania reklamných predmetov a gravírovania sklenených pohárov, vieme laserom vyrobiť reklamné štítky a tabuľky - napr. označenia na schránky, informačné štítky, menovky a pod.

Aká bude výsledná farba brandingu?

  • Pri všetkých reklamných predmetoch dekorovaných laserom, či už sú to kovové, plastové, sklenené, alebo drevené, je výsledná farba brandingu daná vnútorným sfarbením a štruktúrou materiálu. Nejedná sa však o žiadnu chybu, ale o štandardnú fyzikálnu reakciu materiálu a výslednú farbu brandingu nie je možné ovplyvniť.
  • Niektoré reklamné predmety sú špeciálne určené práve pre gravírovanie laserom a vnútorná farba je v takomto prípade voči povrchovej kontrastná.
  • Značenie reklamných predmetov gravírovaním je trvalé a nie je možné ju bežným používaním odstrániť.