Vyhľadať

Odznaky

Výroba odznakov s vašou grafikou

Výroba odznakov s vašou grafikou

Jedným z možných efektívnych spôsobov ako prezentovať vašu firmu sa javí využitie odznakov. Ich nosením môžete podporiť obľúbený športový klub, organizáciu alebo si len uchovajte milú spomienku na letný festival, súťaž, koncert hudobnej skupiny a podobne. Objednajte si u nás odznaky s vlastným motívom od jedného až po stovky kusov.

Ako vám vyrobíme odznak?

Aktuálne zastrešujeme iba výrobu okrúhlych odznakov. Na tento fakt treba myslieť už pri príprave grafiky. Finálny dizajn u nás skontrolujeme, vytlačíme a orežeme na potrebný kruhový formát. Po týchto krokoch je čas na samotnu výrobu. Do nášho lisu na výrobu odznakov vložíme do matrice A prázdny kovový odznak. Naňho položíme orezanú grafiku a tú prekryjeme transparentnou fóliou. Do matrice B vložíme zadnú stranu odznaku (napríklad so zicherkou, ale je mnoho alternatív ako otvárač fliaš, zrkadielko, magnetka…). Po príprave matríc už len zatlačíme rukoväť lisu smerom nadol. Otočíme zásobníky A/B a opäť zatlačíme rukovätou a máme hotovo. Váš odznak je na svete.

Aké veľkosti odznakov vieme vyrobiť?

Aké veľkosti odznakov vieme vyrobiť?

Odznaky ponúkame v nasledovných velkostiach: 

  • 25mm, 32mm, 44mm, 50mm, 70mm,
  • Pri tvorbe dizajnu treba počítať aj so spadavkou v hodnote 10mm a radu, aby váš dizajn nebol na hrane rozmeru odznaku. Môže sa tak stať, že finálny dizajn nevynikne správne na hotovom odznaku.