Vizitky

  Ani modernizácia a vývoj technológií v dnešnej dobe neovplyvnili postavenie jednej z kľúčových prezentačných nástrojov vašej firmy – tlačenej vizitky. Urobte dojem kvalitným spracovaním vašich vizitiek, ktoré budú odrážať klientom vašu profesionalitu.


  Podľa štúdie si drvivých 72 percent ľudí urobí názor na spoločnosť na základe kvality svojej vizitky.  Povrch vizitky na Vaše prianie ochránime rôznymi typmi laminácie, plošným, či parciálnym lakom a zvýšime tak ich atraktivitu a odolnosť. Ozvláštniť ich môžeme aj elegantným výsekom alebo exkluzívnym pozlatením.


  KULTÚRA VIZITEK

  Vizitky nie sú v niektorých kultúrach potrebné iba v medzinárodnom obchode, ale tiež sa používajú slávnostne. Vo väčšine ázijských krajín je s vizitkou zaobchádzané s úctou. Často sa podáva s dvoma rukami, nikdy sa nezahadzuje a po prijatí by sa mala bezpečne uchovať – nikdy by sa nemalo strčiť len tak do vrecka. V Japonsku je výmena vizitiek rituál a považuje sa za formálny úvod k spoznaniu osoby. Obchodovať sa môže začať až po výmene vizitiek, pretože to znamená začiatok vzťahu. V Indií sa vizitky vymieňajú aj v nepodnikateľských situáciách a vždy sa zobrazujú lícom hore a textom otočeným k príjemcovi. Na Blízkom východe sa protokol líši podľa krajiny. Napríklad v Bahrajne nikdy nevymieňajte vizitky ľavou rukou a pred odložením si pozorne prečítajte prijatú vizitku. 🙂


  PREZENTUJTE SVOJ BIZNIS, VYROBÍME VÁM VIZITKU NA KVALITNOM PAPIERI

  Zvoľte si rozmer, farebnosť, náklad. Z ďalších možností si môžete vybrať typ papiera – matný, lesklý, iný od gramáže 80g/m2 až po 350g/m2. Laminácia, perforácia, lom, či parciálny lak. Zhmotníme vaše predstavy, aby vizitka dokonale definovala vás a váš biznis.


  Presnú kalkuláciu si môžete urobiť v našej online kalkulačke na https://www.zephiros.sk/cennik-tlace-vizitky/