Roll-up banner: 5 najväčších výhod

  Roll-up bannery môžu mať veľmi pozitívny vplyv na Vaše kampane, pokiaľ ich viete efektívne využiť na prezentáciu produktov alebo služieb na výstavách, konferenciách alebo vo Vašich obchodných priestoroch. Roll-up je vynikajúcim cenovo dostupným marketingovým nástrojom, pretože poskytuje jednoduchý a stručný pohľad na produkt alebo ponuku Vašej firmy či obchodu. Aby ste dokázali zaujať a dosiahli vynikajúce výsledky, dajte si záležať, aby vyzeral skvele. Iba tak môžete využiť všetky jeho výhody naplno. Zostali sme pre Vás prehľad 5 hlavných výhod roll-up bannerov:

  1. Kompaktné rozmery

  Konštrukčne je roll-up navrhnutý tak, aby nezaberal veľa miesta tak v zloženom stave, ako aj rozložený. Ľahko mu nájdete miesto na uskladnenie na pracovisku alebo v kancelárii. Roll-up banner je úzky a vysoký a tak aj pri prezentácii zaberá minimum podlahovej plochy. Napriek tomu je veľmi stabilný vďaka otočným nohám, ktoré stačí vyklopiť z hliníkového puzdra.

  2. Jednoduchá montáž a demotnáž

  Roll-up je možné rýchlo zostaviť jednoduchým ťahaním banneru z puzdra. Po úplnom rozvinutí banneru stačí medzi základňu a vrchný rám založiť podpornú hliníkovú teleskopickú tyč. Pri demontáži sa o zatiahnutie banneru späť do puzdra postará roletový systém. Manipuláciu s bannerom bez problémov zvládne jediný človek.

  3. Odolnosť

  Základom roll-upu je pevná základňa, ktorá poskytuje dostatočnú podporu celému systému. Podporná konštrukcia je z hliníka, takže roll-up je ľahký pri manipulácii a stabilný pri prezentácii. Nami dodávané stojany sú kvalitné a veľmi odolné. Grafickú plochu tvorí matný vinylový film, ktorý digitálne potlačíme kvalitným ekosolventným atramentom.

  4. Zrodený na prepravu

  Kompaktný a ľahký reklamný systém je ideálny na častú manipuláciu, montáž a demontáž a prepravu. Ku každému roll-up banneru dodávame praktickú tašku, ktorá sa perfektne hodí na nosenie, do auta aj na skladovanie. Zoberte svoj roll-up so sebou na služobné cesty.

  5. Životnosť

  Zakúpením kvalitného roll-up banneru získavate istotu, že Vašu firmu môžete efektívne prezentovať na rôznych miestach znovu a znovu. Tak dlho ako budete chcieť. Za relatívne malú investíciu dostanete hodnotný a trvanlivý reklamný nosič. Navyše reklamný odkaz na Vašom roll-up banneri môžete ľahko vymeniť za iný – stačí len vytlačiť a nainštalovať novú fóliu. Ponúkame Vám roll-up bannery so šírkou reklamnej plochy od 800 mm do 1200 mm. Zobraziť cenník roll-up bannerov »