Privítajte zákazníkov s novým menu

  Terasy, reštaurácie, bary, kaviarne a ďalšie gastro prevádzky sú z dôvodu pandémie dlhodobo uzavreté. Blíži sa však uvoľňovanie opatrení a šťastie praje pripravením. Preto už teraz premýšľajte o novom Menu alebo nápojovom lístku. Máte návrh? Radi vám pomôžeme s prvotriednou tlačou.

  Dokonalé tlačené MENU


  Nový reštart vášho podniku? Upútajte zákazníkov zaujímavým dizajnom vašich jedálnych lístkov. U nás v Zephirose potom zhmotníme vaše návrhy vďaka nášmu strojovému parku. Existuje mnoho ciest ako vaše Menu karty vylepšiť. Od výberu papiera cez pozlatenie, laminovanie, pridanie parciálneho laku až po výber lomu či finálnej väzby. Ak pochybujete o tlači, nebojte sa. Veď tlačené menu na papieri vašim hosťom ako prvé sprostredkuje informácie o vašej ponuke a ma veľký vplyv na prvý dojem zákazníka.

  Stojančeky a pútače

  Rôzne papierové dekorácie priamo na stôl? Vyrobíme!
  Potrebujete rezervovať stôl pre zákazníka elegantným stojančekom? Vyrobíme!

  Bannery a plagáty

  Zhrňte celý jedálny a nápojový lístok do veľkého plagátu. Označte vonkajšiu stenu bannerom s vašim logom. Veľkoformátové tlačoviny pre vás pripravíme zvyčajne do 24 hodín.

  Nálepky

  Máte vlastný produkt alebo tovar, ktorý chcete označiť svojim logom alebo informačným textom? Ak ste odpovedali áno, nálepky sú to, čo presne potrebujete.

  Vieme pripraviť aj vodeodolné tlačené Menu (video nižšie)

  Máte otázky? Napíšte nám

   Meno:

   E-mail: *

   Správa: *